Kontakta oss

Har ni frågor, vänligen kontakta någon av oss nedan:

Reception & hotellrumsbokning
info@hotellsavoy.se
Tel. +46 (0)920 195 00

Gruppbokningar hotellrum

grupp@hotellsavoy.se

Möten & event (konferens)
konferens@hotellsavoy.se
Tel. +46 (0)920 195 00

Restaurangbokning

restaurang@hotellsavoy.se 
Tel. +46 (0)920 195 00

Hotelldirektör 
Helen Sundqvist
helen@hotellsavoy.se
Tel. +46 (0)920 195 00

Sales & avtal
Linda Lundholm
Linda@hotellsavoy.se
Tel. +46 (0)70 330 00 47

Boknings- & eventansvarig
Camilla Isaksson
camilla@hotellsavoy.se
Tel. +46 (0)70 330 99 40

Hotellchef
Catarina Hedman
catarina@hotellsavoy.se

Restaurangchef 
Jennifer Sundberg
jennifer@hotellsavoy.se

Kökschef (Head chef)
James Thompson
james@hotellsavoy.se

Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2021 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.